Wedstrijdprogramma

Dit programma wordt regelmatig bijgewerkt en is altijd actueel. Kijk dus op de wedstrijddag zelf nog even of er nog iets is gewijzigd.

*) Let op: Quickteam in blauw weergegeven (AFC Quick) betekent dat dit team in reserveshirt speelt (uitteam speelt in rood shirt). Quick heeft de beschikking over een aantal setjes blauwe shirts, maar aangeraden wordt om witte shirts mee te nemen.

BEKIJK HIER DE SPEELDAGENKALENDER 2018-2019 (KNVB)

zaterdag 16 februari 2019   

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
13:30coAFC Quick JO19-1Nieuwland JO19-2J. Mulder11
12:15coHoogland JO19-3AFC Quick JO19-4
Onder 17
11:30coAFC Quick JO17-1Hercules JO17-2T. Bron11
10:30coGoy 't JO17-2AFC Quick JO17-2
13:00oeAFC Quick JO17-3 *)AFC Quick JO16-3Leider33
Onder 16
13:00oeAFC Quick JO16-1 *)Roda'46 JO16-1R. Nieuborg22
12:00coVVA Achterberg JO16-1AFC Quick JO16-2
13:00oeAFC Quick JO17-3 *)AFC Quick JO16-3Leider33
Onder 15
11:45coDESTO JO15-1AFC Quick JO15-1R.W.N. Wegman
10:45coDEV Doorn JO15-1AFC Quick JO15-2
11:30oeAFC Quick JO15-3CJVV JO15-2H. Severiens22
12:30coValleivogels JO15-2AFC Quick JO15-5
Onder 15 (meiden)
11:30coVVIJ MO15-3AFC Quick MO15-1
Onder 14
12:30coVELO JO14-1AFC Quick JO14-1
12:00coKampong JO14-3AFC Quick JO14-2
13:00coFocus '07 JO14-3AFC Quick JO14-4
Onder 13
10:00coAFC Quick JO13-1JSV Nieuwegein JO13-1T. Petten11
UITGcoAFC Quick JO13-3Victoria JO13-3
08:30coAFC Quick JO13-4Valleivogels JO13-2Wouter Klein33
10:00coAFC Quick JO13-2007-1Sparta Nijk. JO13-2007-1B. Versteeg33
Onder 13 (meiden)
11:30oeAFC Quick MO13-1 *)Roda'46 MO13-1Bertil Brandse ?37/8
Onder 12
08:30coHoogland JO12-4AFC Quick JO12-2
08:30coAFC Quick JO12-3Hoogl.veen JO12-8Leider2B2
08:30coAFC Quick JO12-4Woudenberg JO12-3Leider2A2
09:30coAchterveld JO12-2AFC Quick JO12-6
Onder 11
10:00coAFC Quick JO11-1Houten JO11-1B. Beltman2A2
10:00coAFC Quick JO11-2 *)Roda '46 JO11-1J. van Barlingen2B2
08:30coAFC Quick JO11-3IJsselmeerv. JO11-2Leider1A1
12:15coSporting '70 JO11-2AFC Quick JO11-4
08:30coAFC Quick JO11-5't Vliegdorp vv JO11-2Leider1B1
08:30coSO Soest JO11-5AFC Quick JO11-6
08:30coDelta Sports JO11-6AFC Quick JO11-7G. van Echtelt
09:45coDOVO JO11-6AFC Quick JO11-8M Sjoer
Onder 11 (meiden)
10:15coLoosdrecht MO11-2AFC Quick MO11-1
Onder 10
10:30coAFC Quick JO10-1Meern De JO10-1Leider/Spelbegeleider4A13
UITGcoAFC Quick JO10-2Hoogl.veen JO10-4
09:00coAmsvorde JO10-2AFC Quick JO10-3
10:30coAFC Quick JO10-4SVMM JO10-1Leider/Spelbegeleider4A27
10:00coVictoria JO10-10AFC Quick JO10-5
09:30coHoogl.veen JO10-7AFC Quick JO10-6
10:50coPVCV JO10-5AFC Quick JO10-7
10:30coAFC Quick JO10-8Woudenberg JO10-4Leider/Spelbegeleider4B17
Onder 9
09:30beAFC Quick JO9-1Abcoude JO9-1Leider/Spelbegeleider4A17
09:30coRoda '46 JO9-2AFC Quick JO9-2
09:30beAFC Quick JO9-3Amsvorde JO9-1Leider/Spelbegeleider4A27
09:00coCandia '66 JO9-2AFC Quick JO9-4
09:30coHoogland JO9-6AFC Quick JO9-5
10:45coLaren 99 sv, JO9-5MAFC Quick JO9-6M
UITGcoAFC Quick JO9-7MVictoria JO9-9M4B19
Onder 8
08:30coAFC Quick JO8-1Woudenberg JO8-1Leider/Spelbegeleider4A17
10:30coHoogland JO8-1AFC Quick JO8-2
08:30coAFC Quick JO8-3VRC JO8-5Leider/Spelbegeleider4A27
08:30coAFC Quick JO8-4Valleivogels JO8-5Leider/Spelbegeleider4B19

zondag 17 februari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
12:30coDomstad Majella VR1AFC Quick VR1
14:00coPancratius Rksv 1AFC Quick 1M. Broekhuizen
11:30coSCH '44 2AFC Quick 2D. Schouten
11:00coAPWC 2AFC Quick 3J. Roomenburg
11:00coAFC Quick 4De Bilt FC 233
10:30coAmsvorde 8AFC Quick 5
Onder 0
10:00toAFC Quick JO7Hooglanderveen JO71

zaterdag 23 februari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
12:00coAFC Quick JO19-1Benschop JO19-1M.L. Tulp11
Onder 15
UITGcoAFC Quick JO15-1Geinoord N'gein JO15-1R. van Kleef12
Onder 12
09:30beAFC Quick JO12-6Veenendaal JO12-1Leider/Spelbegeleider2B7
Onder 11
09:30coAFC Quick JO11-1Kampong JO11-12A3
Onder 10
09:30coAFC Quick JO10-2GVVV JO10-2Leider/Spelbegeleider4A19
09:30beAFC Quick JO10-5Merino's De JO10-1Leider/Spelbegeleider4A29

zondag 24 februari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
10:30coAFC Quick VR1Sporting '70 VR521
14:00coAFC Quick 3Amsvorde 215
11:00coAFC Quick 4Amsvorde 414