Wedstrijdprogramma

Dit programma wordt regelmatig bijgewerkt en is altijd actueel. Kijk dus op de wedstrijddag zelf nog even of er nog iets is gewijzigd.

*) Let op: Quickteam in blauw weergegeven (AFC Quick) betekent dat dit team in reserveshirt speelt (uitteam speelt in rood shirt). Quick heeft de beschikking over een aantal setjes blauwe shirts, maar aangeraden wordt om witte shirts mee te nemen.

BEKIJK HIER DE SPEELDAGENKALENDER 2018-2019 (KNVB)

zaterdag 27 oktober 2018   

Tafeldienst: Ochtend: Saskia van Bennekom & Noƫlle Joosen, middag+namiddag: Aarnoud Bak

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
14:15coVVZ '49 JO19-1AFC Quick JO19-1
15:45coVictoria JO19-2AFC Quick JO19-2
UITGcoAFC Quick JO19-3Saestum JO19-2
15:15coAFC Quick JO19-4Cobu Boys JO19-1A. Brouwer11
14:00coNVC JO19-3AFC Quick JO19-5
Onder 19 (meiden)
15:15coAFC Quick MO19-1BFC MO19-1R. Nieuborg27/8
Onder 17
13:15coAFC Quick JO17-1VVZA JO17-1J. Navest11
10:15coIJsselmeervogels JO17-2 AFC Quick JO17-2
13:15coAFC Quick JO17-3SVMM JO17-1B. Beltman33
Onder 17 (meiden)
12:30coHDS MO17-1AFC Quick MO17-1
Onder 16
13:15coAFC Quick JO16-1Geinoord JO16-1J. Mulder22
14:00coAFC Quick JO16-2Sparta Nijkerk JO16-2P. Driedijk47/8
UITGcoNieuwland JO16-3AFC Quick JO16-3
Onder 15
13:00coCJVV JO15-1AFC Quick JO15-1
11:30coAFC Quick JO15-2DEV Doorn JO15-1J. van Barlingen11
11:30coAFC Quick JO15-3Hoogl.veen JO15-3R. Barkel33
09:45coDOVO JO15-5AFC Quick JO15-5
Onder 15 (meiden)
08:30coNieuwland MO15-1AFC Quick MO15-1
Onder 14
10:00coHouten JO14-1AFC Quick JO14-1
12:25coAFC Quick JO14-2Candia '66 JO14-1Luuk Vleer47/8
11:30coAFC Quick JO14-3DOSC JO14-2T. Petten22
09:45coDOSC JO14-1AFC Quick JO14-4
Onder 13
08:50coDelta Sports JO13-1AFC Quick JO13-1
UITGcoAFC Quick JO13-2VVZA JO13-2
10:00coAFC Quick JO13-3Roda '46 JO13-3B Versteeg11
08:30coCDW JO13-3GAFC Quick JO13-4
11:00coAFC Quick JO13-5Hoogl.veen JO13-5Co Berendse47/8
10:30coWeesp JO13-2007-1AFC Quick JO13-2007-1
Onder 13 (meiden)
11:15coGVVV MO13-1AFC Quick MO13-1
10:30co't Gooi MO13-1AFC Quick MO13-2
Onder 12
12:00coVRC JO12-1AFC Quick JO12-2
08:30coAFC Quick JO12-3IJsselmeerv. JO12-1Rutger Wildenberg2A2
08:30coRoda '46 JO12-5AFC Quick JO12-4
08:30coAFC Quick JO12-6Hoogl.veen JO12-8Leider2B1
08:30coAFC Quick JO12-7sv Achterveld JO12-2Leider1B2
Onder 11
10:00coAFC Quick JO11-1Foresters (de) JO11-1Ismail El Yousfi3A2
10:00coAFC Quick JO11-2VVZ '49 JO11-1Quincly Barkel3B3
UITGcoAFC Quick JO11-4Hoogland JO11-3
08:30coAFC Quick JO11-5Hoogland JO11-5Leider3B2
09:45coRoda '46 JO11-4AFC Quick JO11-6
08:30coAFC Quick JO11-7IJsselmeerv. JO11-3Leider1A1
Onder 11 (meiden)
08:30coRenswoude MO11-1AFC Quick MO11-1
Onder 10
UITGcoAFC Quick JO10-1SO Soest JO10-1
09:30oeAFC Quick JO10-1DVS'33 JO10-1Leider/Spelbegeleider4A27
09:45coSO Soest JO10-3AFC Quick JO10-2
09:00coEemdijk JO10-1AFC Quick JO10-3
09:30coAFC Quick JO10-4Hoogl.veen JO10-7Leider/Spelbegeleider4A17
09:30coAFC Quick JO10-5Hoogland JO10-6Leider/Spelbegeleider4B19
09:30coAFC Quick JO10-6SO Soest JO10-7Leider/Spelbegeleider4B29
11:30coCJVV JO10-4AFC Quick JO10-7
Onder 9
10:00coSporting Almere JO9-1AFC Quick JO9-1
09:30coDOVO JO9-3AFC Quick JO9-2
08:30coAFC Quick JO9-3GVVV JO9-2Leider/Spelbegeleider4B27
09:35cosv Achterveld JO9-1AFC Quick JO9-4
09:00coKVVA JO9-2AFC Quick JO9-5
08:30coAFC Quick JO9-6MAltius JO9-5MLeider/Spelbegeleider4A19
08:30coAFC Quick JO9-7MHoogland JO9-8MLeider/Spelbegeleider4A29
Onder 8
09:00coWaterwijk JO8-1AFC Quick JO8-1
10:15coCDW JO8-2AFC Quick JO8-2
08:30coAFC Quick JO8-3Woudenberg JO8-3Leider/Spelbegeleider4B17

zondag 28 oktober 2018

Tafeldienst: J. du Boeff en J. Leenknegt

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
10:30coAFC Quick VR1Bunnik '73 VR223
14:00coAFC Quick 1SO Soest 1K. Kooij11
11:00coAFC Quick 2SDO 3J. van Veldhuyzen12
14:00coAFC Quick 3't Goy 2R.H.C. Jongepier33
11:00coAFC Quick 4Kampong 1437/8
10:30coKVVA 4AFC Quick 5

dinsdag 30 oktober 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 13
18:50coAFC Quick JO13-2VVZA JO13-2Leider2
Onder 13 (meiden)
19:00coGooi 't sc MO13-1AFC Quick MO13-2

zaterdag 3 november 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
12:15coCandia '66 JO19-1AFC Quick JO19-1
14:45coAFC Quick JO19-2SVM JO19-11
12:00coDEV Doorn JO19-1AFC Quick JO19-3W.M.A. Wennekes
15:00coDOVO JO19-3AFC Quick JO19-4
15:00coAFC Quick JO19-5Hoogland JO19-32
Onder 19 (meiden)
12:00coRODA '23 Rksv MO19-2AFC Quick MO19-1
Onder 17
13:15coRoda '46 JO17-2AFC Quick JO17-1
13:45coAFC Quick JO17-2GVVV JO17-24
11:15coRoda '46 JO17-6AFC Quick JO17-3
Onder 17 (meiden)
14:30coAFC Quick MO17-1Hoogl.veen MO17-13
Onder 16
13:15coDelta Sports JO16-1AFC Quick JO16-1C. van Bergen
11:30coMusketiers JO16-1AFC Quick JO16-2
12:00coAFC Quick JO16-3Veenendaal JO16-14
Onder 15
13:00coAFC Quick JO15-1VVZA JO15-11
15:30coCJVV JO15-2AFC Quick JO15-2
10:30coVOP JO15-1AFC Quick JO15-3
13:00coHoogl.veen JO15-4AFC Quick JO15-4
13:25coAFC Quick JO15-5SVL JO15-12
Onder 15 (meiden)
13:00coAFC Quick MO15-1sv Baarn MO15-13
Onder 14
11:45coAFC Quick JO14-1DOVO JO14-12
10:55coDVSU JO14-1AFC Quick JO14-2
14:45coNieuwland JO14-3AFC Quick JO14-3
10:00coAFC Quick JO14-4Hoogland JO14-42
Onder 13
11:30coAFC Quick JO13-1Hoogland JO13-11
08:30coVRC JO13-2AFC Quick JO13-2
15:00coWasmeer JO13-3AFC Quick JO13-3
12:00coAPWC JO13-1AFC Quick JO13-5
10:00coAFC Quick JO13-2007-1FC Aalsmeer JO13-2007-21
Onder 13 (meiden)
10:00coAFC Quick MO13-1Vreeswijk MO13-13
11:30coAFC Quick MO13-2Nederhorst vv MO13-13
Onder 12
08:30coAFC Quick JO12-1Hoogland JO12-31A
08:30coAFC Quick JO12-2GVVV JO12-21B
10:00coVeenendaal JO12-1AFC Quick JO12-3
08:30coAFC Quick JO12-4CJVV JO12-32A
11:00coVictoria JO12-6AFC Quick JO12-6
11:00coNw. Utrecht JO12-1AFC Quick JO12-7
Onder 11
11:00coHouten JO11-1AFC Quick JO11-1
10:00coVVZA JO11-1AFC Quick JO11-2
08:30coAFC Quick JO11-3Sporting '70 JO11-12B
08:30coIJsselmeerv. JO11-2AFC Quick JO11-4
10:30coAmsvorde JO11-2AFC Quick JO11-5
08:30coAFC Quick JO11-6VVA Achterberg JO11-23A
08:30coSpakenburg JO11-3AFC Quick JO11-7
Onder 11 (meiden)
08:30coAFC Quick MO11-1Hoogland MO11-23B
Onder 10
08:30coSpakenburg JO10-1AFC Quick JO10-1
10:30coAFC Quick JO10-2Hoogl.veen JO10-5Leider/Spelbegeleider4A1
10:30coAFC Quick JO10-3VVZA JO10-2Leider/Spelbegeleider4A2
10:45coVRC JO10-3AFC Quick JO10-4
11:00coAPWC JO10-1AFC Quick JO10-5
09:30coVVZ '49 JO10-2AFC Quick JO10-6
09:30coAFC Quick JO10-7Amsvorde JO10-3Leider/Spelbegeleider4B1
Onder 9
09:30coAFC Quick JO9-1Huizen JO9-1Leider/Spelbegeleider4A1
09:30coAFC Quick JO9-2Cobu Boys JO9-2Leider/Spelbegeleider4A2
09:15coVVA Achterberg JO9-1AFC Quick JO9-3
08:30coAFC Quick JO9-4Hoogland JO9-5Leider/Spelbegeleider4B1
08:30coAFC Quick JO9-5Renswoude JO9-1Leider/Spelbegeleider4B2
08:30coJonathan JO9-9MAFC Quick JO9-6M
Onder 8
08:30coAFC Quick JO8-1DOSC JO8-1Leider/Spelbegeleider4A2
08:30coAFC Quick JO8-2DOVO JO8-3Leider/Spelbegeleider4A1
09:00coAmsvorde JO8-1AFC Quick JO8-3

zondag 4 november 2018

Tafeldienst: D. van de Doe en L. Lohmann

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
12:00coKVVA VR1AFC Quick VR1
14:00coSCH '44 1AFC Quick 1
10:30coSO Soest 3AFC Quick 2
12:00coMSV '19 2AFC Quick 3
14:00coAmsvorde 4AFC Quick 4
14:00coAFC Quick 5Saestum 4

zaterdag 10 november 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
15:00coRoda '46 JO19-2AFC Quick JO19-1
13:40coSDO JO19-3AFC Quick JO19-2
12:00cosv Achterveld JO19-1AFC Quick JO19-3
12:30coAmsvorde JO19-2AFC Quick JO19-4
16:15coAFC Quick JO19-5Hees JO19-12
Onder 19 (meiden)
16:15coAFC Quick MO19-1IJburg AFC MO19-11
Onder 17
14:30coAFC Quick JO17-1Nieuwland JO17-11
16:15coAFC Quick JO17-2CJVV JO17-23
14:25coAFC Quick JO17-3HDS JO17-22
Onder 17 (meiden)
12:30cosv Achterveld MO17-1AFC Quick MO17-1
Onder 16
14:35coAFC Quick JO16-1JSV Nieuwegein JO16-13
12:45coHoogland JO16-3AFC Quick JO16-2
11:15coDOVO JO16-3AFC Quick JO16-3
Onder 15
11:00coWoudenberg JO15-1AFC Quick JO15-1
13:45coAFC Quick JO15-2Nieuwland JO15-24
12:50coAFC Quick JO15-3Roda '46 JO15-32
10:00coCobu Boys JO15-2AFC Quick JO15-4
12:00coAFC Quick JO15-5Renswoude JO15-14
Onder 15 (meiden)
11:15coEemnes MO15-1AFC Quick MO15-1B. Vlaar
Onder 14
14:00coGeinoord Nieuwegein JO14-AFC Quick JO14-1
13:00coAFC Quick JO14-2CDW JO14-13
11:25coAFC Quick JO14-3Cobu Boys JO14-33
14:30coVRC JO14-2AFC Quick JO14-4
Onder 13
13:00coAFC Quick JO13-1Kampong JO13-11
08:30coNieuwland JO13-2AFC Quick JO13-2
10:00coAFC Quick JO13-3Spakenburg JO13-22
11:30coAFC Quick JO13-4Candia '66 JO13-21
10:00coMusketiers JO13-2GAFC Quick JO13-5
11:25coAFC Quick JO13-2007-1NVC JO13-2007-12
Onder 13 (meiden)
10:00coAFC Quick MO13-1Delta Sports MO13-13
08:30coAFC Quick MO13-2Loosdrecht MO13-13
Onder 12
08:30coAFC Quick JO12-1Hoogl.veen JO12-22A
11:00coDOSC JO12-1AFC Quick JO12-2
09:30coZeist JO12-1AFC Quick JO12-3
09:00coHoogl.veen JO12-6AFC Quick JO12-4
08:30coAFC Quick JO12-6Muiderberg sc JO12-2M1A
10:15co't Vliegdorp vv JO12-1AFC Quick JO12-7
Onder 11
10:00coAFC Quick JO11-1Zeeburgia avv JO11-21A
08:30coAFC Quick JO11-2Nieuwland JO11-11B
08:30coAFC Quick JO11-3IJsselmeerv. JO11-22B
09:45coSO Soest JO11-2AFC Quick JO11-4
08:30coCJVV JO11-4AFC Quick JO11-5
09:00coHDS JO11-2AFC Quick JO11-6
08:30coNieuwland JO11-5AFC Quick JO11-7
Onder 11 (meiden)
10:00coAFC Quick MO11-1HDS MO11-21B
Onder 10
10:30coAFC Quick JO10-1TOV JO10-1Leider/Spelbegeleider4A1
10:30coAFC Quick JO10-2sv Baarn JO10-2Leider/Spelbegeleider4A2
09:30coAFC Quick JO10-3Scherpenzeel JO10-14B1
09:00coSVMM JO10-2AFC Quick JO10-4
10:45coHoogl.veen JO10-8AFC Quick JO10-5
09:00coCobu Boys JO10-2AFC Quick JO10-6
10:30coRoda '46 JO10-8AFC Quick JO10-7
Onder 9
09:30coAFC Quick JO9-1SO Soest JO9-1Leider/Spelbegeleider4A2
09:30coAFC Quick JO9-2VVZA JO9-2Leider/Spelbegeleider4A1
11:00coWoudenberg JO9-4AFC Quick JO9-3
08:30coAFC Quick JO9-4Merino's de JO9-2Leider/Spelbegeleider4A2
09:30coVOP JO9-3AFC Quick JO9-5
08:30coAFC Quick JO9-6MAFC Quick JO9-7MLeider/Spelbegeleider4B1
08:30coAFC Quick JO9-6MAFC Quick JO9-7MLeider/Spelbegeleider4B1
Onder 8
08:30coAFC Quick JO8-1SO Soest JO8-1Leider/Spelbegeleider4A1
09:30coCJVV JO8-2AFC Quick JO8-2
09:00cosv Achterveld JO8-1AFC Quick JO8-3

zondag 11 november 2018

Tafeldienst: G. de Heer en G. van Wilpen

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
12:00coElinkwijk VR1AFC Quick VR1
11:30coElinkwijk 2AFC Quick 2
14:00beAFC Quick 3Hoogl.veen 2
14:00coAFC Quick 5Houten 4

dinsdag 11 december 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 23
20:15toASC Nieuwland JO23-1AFC Quick JO23-1