Vereniging - personalia

AFC Quick 1890 Algemeen

  • Adres: Sportpark Dorrestein, Dorresteinsesteeg 6, 3817 GC Amersfoort
  • Postadres: Postbus 1453, 3800 BL Amersfoort.
  • Clubcode: BBCC74I
  • Telefoon clubgebouw: 033-4610759
  • E-mail-adressen: zie lijst
  • Bankrekening:
    • Algemeen: NL13 INGB 0006439810 t.n.v. penningmeester AFC Quick 1890
    • Contributie: NL27 INGB 0007028154 t.n.v. penningmeester AFC Quick 1890
  • UITGEBREIDE LIJST PERSONALIA: bestuur, leiders, trainers etc (klik hier)





Ledenadministratie

Let op: vragen over contributie graag naar contributie@afcquick1890.nl, NIET naar de ledenadministratie!
AdministratieGerard ten Hoeven, Aarnoud Bak
 ledenadmin@afcquick1890.nl
Contributiezaken
Cees Beltman

contributie@afcquick1890.nl

Bestuur

Voorzitter / P&O
Hans Struijk
 jhmstruijk@gmail.com
SecretarisGijs Wijers

secretaris@afcquick1890.nl
PenningmeesterDennie van de Vijzel

penningmeester@afcquick1890.nl
Jeugdzaken
Henk-Jan Bodewitz

jeugdcommissie@afcquick1890.nl
Technische ZakenMarcel van Barneveld

marcel.vanbarneveld@kpn.com
SponsoringArjen Karelse

akarelse@hotmail.com
Facilitaire zaken en accommodatie
Onno Merdinyan

omerdinyan@gmail.com

Jeugdcommissie / Technische commissie jeugd

Voorzitter
Henk Jan Bodewitz

jeugdcommissie@afcquick1890.nl
Technische zaken
Marcel van Barneveld

marcel.vanbarneveld@kpn.com
Algemene zaken en toernooien
Gerard van der Werff
06-50617286
gcwerff@gmail.com
JO8 tm JO11
Gerard van der Werff
06-50617286
gcwerff@gmail.com
JO12 tm JO15
Bert Bijker
06-42293156
bert@uliv.nl
JO16 tm JO19
Leon Corba

corbal@corderius.org
F-League en kabouters
Roy Johannink
06-46758926
royinberlijn@hotmail.com
Meiden / Vrouwen
Egbert-Jan van Ommen

e.j.van.ommen@planet.nl
 
 

Leeftijdsecretariaat

Leeftijdsecr O17 (A) + O19 (B) juniorenVacant


Leeftijdsecr O14/O15 (C) juniorenArthur Wildenberg
06-11314290a.wildenberg@xs4all.nl
Leeftijdsecr O12/O13 (D) pupillenVacant 
Leeftijdsecr O10/O11 (E) pupillenArnaud Hartog
06-51245285arnaudhartog@gmail.com
Leeftijdsecr O8/O9 (F) pupillenMarcel Steenhuis
06-12505491mwsteenhuis@gmail.com
Leeftijdsecr O7 (F League)Roy Johannink
06-46758926royinberlijn@hotmail.com
Leeftijdsecr MeisjesJohn Ansems
06-11391523
johnansems@hotmail.com
Leeftijdsecr Kabouters


Technische staf

Senioren
Trainer Quick 1Frank Corba

fcorba@hotmail.com
Ass. trainer Quick 1Mustafa Aydin
06-81821100
mustafa-aydin@hotmail.com
Keeperstrainer Quick 1Jeroen Janssen


Teammanager Quick 1Cas Kers
06-53620650caskers@ziggo.nl
Teammanager Quick 1
Michael van Eck
06-23107211michaelvaneck@hotmail.com
Fysiotherapeut Quick 1Kenneth Seraurs


Algemeen aanspreekpunt Quick 1Harm Meijer06-22476395harm.meijer@post.nl
Trainer Quick 2Mark Visser 
Algemeen aanspreekpunt  Quick 2Paul Tammeling
06-55744040bastam@telfortglasvezel.nl




Trainer overige seniorenHenk van der Nat033-4620475jhanat (a) xs4all.nl
Coordinatie/aanspreekpunt overige senioren
Michiel Zwanikken en Peter Roos

michiel.zwanikken@gmail.com
Trainer Vrouwen 1Ben Planje
06-25066707
b.planje@online.nl
TrimvoetbalPim Bijvoet06-41012676pim.bijvoet@gmail.com
Jeugd
Coordinator scheidsrechtersJeroen v. Barlingen033-4724727jjvanbarlingen (a) zonnet.nl
Keeperstrainers jeugdRuud Hoksbergen033-4951399r.hoksbergen@xmsnet.nl
 Steef de Wijk06-18782809steefdewijk(a)gmail.com
Trainers, leiders jeugdteams: zie deze lijst



Materiaalbeheer

 


 


 


Overig





Wedstrijdsecretariaat (jeugd)
 
Jeroen van Barlingen
Aarnoud Bak
alleen per email:
 
wedstrijdsecretariaat@afcquick1890.nl
 
Wedstrijdsecretariaat (ov.senioren + dames)
Theo Petten

theopetten@gmail.com
Coordinatie tafeldienst (zaterdag)Oege Faber
Monique van Alphen
alleen per email:tafeldienst (a) afcquick1890.nl

Coordinatie bardienst

barcie@afcquick1890.nl
SleutelbeheerPieter Beltman06-22944063comkamquick@gmail.com
ToernooicommissieGerard van der Werff
toernooien(a)afcquick1890.nl
Website, fotografieAarnoud Bak
website (a) afcquick1890.nl
© Deze website is geheel belangeloos ontworpen en gebouwd door Geijtenbeeck Websites