Wedstrijdprogramma

Dit programma wordt regelmatig bijgewerkt en is altijd actueel. Kijk dus op de wedstrijddag zelf nog even of er nog iets is gewijzigd.

*) Let op: Quickteam in blauw weergegeven (AFC Quick) betekent dat dit team in reserveshirt speelt (uitteam speelt in rood shirt). Quick heeft de beschikking over een aantal setjes blauwe shirts, maar aangeraden wordt om witte shirts mee te nemen.

BEKIJK HIER DE SPEELDAGENKALENDER 2017-2018 (KNVB)

donderdag 24 mei 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
20:30coRoda '46 5AFC Quick 4
Onder 15 (meiden)
19:00coLaren 99 MO15-1AFC Quick MO15-1
Onder 14
19:00coAFC Quick JO14-1AS'80 JO14-1Leider2
Onder 11
18:00coAFC Quick JO11-4VVZ '49 JO11-23B
Onder 10
18:00coAFC Quick JO10-1Diemen sv. JO10-13A
18:00coDVSU JO10-1AFC Quick JO10-2
AVK Pupillenteams
18:30toHVC JO9-1Cobu Boys JO9-11A
19:00toKVVA JO9-1HVC JO9-11B
19:30toCobu Boys JO9-1KVVA JO9-14A
18:30toNieuwland JO9-1Hoogland JO9-11B
19:00toAmsvorde JO9-1AFCQuick JO9-24B
19:30toAFCQuick JO9-2Nieuwland JO9-11A
18:30toHoogl.veen JO9-1Hoogland JO9-14B
19:00toHoogland JO9-1VOP JO9-14A
19:30toVOP JO9-1Hoogl.veen JO9-11B
18:30toAFCQuick JO9-1CJVV JO9-14A
19:00toVVZA JO9-1AFCQuick JO9-11A
19:30toCJVV JO9-1VVZA JO9-14B

vrijdag 25 mei 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
19:00toHoogl.veen JO13-1AFCQuick JO13-12
19:00toVVZA JO13-1Cobu Boys JO13-13
19:50toverliezer F37verliezer F382
19:50towinnaar F37winnaar F381
18:30towinnaar A JO11winnaar B JO111A
18:30towinnaar JO11tweede plek JO113A
18:30towinnaar A JO9winnaar C JO94A
18:30towinnaar B JO9winnaar D JO94B
19:10toverliezer F43verliezer F441B
19:10towinnaar F43winnaar F441A

zaterdag 26 mei 2018   

Tafeldienst: ochtend: Corinne Plagman en Hans Kieft, middag: Saskia van Bennekom, namiddag: Piet Bottenheft

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
14:15coAFC Quick JO19-1VVZA JO19-1L. Corba11
16:00coAFC Quick JO19-2Olympia '25 JO19-1R. Nieuborg22
14:00coAFC Quick JO19-3HDS JO19-1P. Driedijk22
16:00coAFC Quick JO19-4Hoogl.veen JO19-3J. Kondratiuk33
14:30coDOVO JO19-5AFC Quick JO19-5
16:15coAFC Quick JO19-6SDO JO19-3H. Strijbos11
Onder 19 (meiden)
15:05coBFC MO19-1AFC Quick MO19-1
Onder 17
14:00coVVZA JO17-1AFC Quick JO17-1
16:30coAFC Quick JO17-3Amsvorde JO17-2Leider47/8
UITGcoAFC Quick JO17-4Eemnes JO17-2A. Brouwer33
14:00coGVVV JO17-4AFC Quick JO17-5
Onder 17 (meiden)
14:00cosv Achterveld MO17-1AFC Quick MO17-1
Onder 15
12:30coAFC Quick JO15-1AS'80 JO15-1K.J.H. van de Kuil11
10:00coNieuwland JO15-3AFC Quick JO15-2
12:30cosv Baarn JO15-2AFC Quick JO15-3
11:30cosv Achterveld JO15-2AFC Quick JO15-4
Onder 15 (meiden)
11:30coIJsselmeerv. MO15-1AFC Quick MO15-1
11:10coAFC Quick MO15-2Jonathan MO15-3Leider37/8
Onder 14
09:30coUnicum JO14-1AFC Quick JO14-1
12:30coAFC Quick JO14-2Houten JO14-2B. Beltman22
12:30coAFC Quick JO14-3AS'80 JO14-4Leider33
15:00coAFC Quick JO14-4VVZ '49 JO14-2J. Hofstra47/8
10:30coVRC JO14-3AFC Quick JO14-5
Onder 13
EERDcoVVZA JO13-2AFC Quick JO13-2
12:00coSEC JO13-1GAFC Quick JO13-3
10:15coCDW JO13-2GAFC Quick JO13-4
13:30coAFC Quick JO13-5Kampong JO13-3Co Berendse47/8
Onder 13 (meiden)
08:30coAFC Quick MO13-1TOV MO13-2Leider3B7
09:45coAFC Quick MO13-2VV De Dreef MO13-1Gert Schimmel3A7
Onder 12
10:30coSparta Nijkerk JO12-1AFC Quick JO12-1
11:00coAFC Quick JO12-2Hoogland JO12-2T. Petten11
11:00coAFC Quick JO12-3CJVV JO12-1Luuk Vleer22
10:30coGeinoord JO12-AFC Quick JO12-4
12:00coAFC Quick JO12-5Spakenburg JO12-2Quincly Barkel47/8
Onder 11
09:45coAFC Quick JO11-1Sporting '70 JO11-1J. van Barlingen11
08:30coAFC Quick JO11-2Hoogl.veen JO11-2M. Bijker11
08:30coGVVV JO11-2AFC Quick JO11-3
10:00cosv Achterveld JO11-1AFC Quick JO11-4
08:30coJonathan JO11-5AFC Quick JO11-5
09:45coAFC Quick JO11-6Hoogland JO11-7Rutger Wildenberg3B3
09:45coAFC Quick JO11-7Amsvorde JO11-2Leider2A2
08:30coNieuwland JO11-6AFC Quick JO11-8
09:45coAFC Quick JO11-9DOVO JO11-7Leider2B2
Onder 11 (meiden)
12:00coVriendenschaar MO11-1AFC Quick MO11-1
Onder 10
08:30coSporting Martinus JO10-1AFC Quick JO10-1
09:45coBrederodes JO10-1AFC Quick JO10-2
08:30coAFC Quick JO10-3CJVV JO10-2Rutger Wildenberg2A2
11:30coBFC JO10-4AFC Quick JO10-4
10:45coAFC Quick JO10-5Hoogland JO10-5Leider4B3
08:30coAFC Quick JO10-6CDW JO10-4GLeider2B2
09:30cosv Baarn JO10-3AFC Quick JO10-7
08:30coAFC Quick JO10-8FC Driebergen JO10-5Leider3A3
Onder 9
08:30coHuizen JO9-2AFC Quick JO9-1
09:30coAFC Quick JO9-2Hoogl.veen JO9-4Leider/Spelbegeleider4A19
08:30coIJsselmeerv. JO9-2AFC Quick JO9-3
09:30coAFC Quick JO9-4DOSC JO9-4Leider/Spelbegeleider4A29
09:30coAFC Quick JO9-5Amsvorde JO9-1Leider/Spelbegeleider4B19
09:30coAFC Quick JO9-6Hees JO9-1Leider/Spelbegeleider4B29
10:30coAFC Quick JO9-7SO Soest JO9-6Leider/Spelbegeleider4A13
Onder 8
08:30coAFC Quick JO8-1Almere FC JO8-1Leider/Spelbegeleider4A19
08:30coAFC Quick JO8-2VVZ '49 JO8-1Leider/Spelbegeleider4A29
08:30coHoogl.veen JO8-5AFC Quick JO8-3
09:00co's Graveland JO8-3AFC Quick JO8-4
08:30coAFC Quick JO8-5Nieuwland JO8-4Leider/Spelbegeleider4B19
08:30coAFC Quick JO8-6DVSA JO8-2Leider/Spelbegeleider4B29

zondag 27 mei 2018

Tafeldienst: J. du Boeff en J. Leenknegt

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
10:30coAFC Quick VR1Vriendenschaar VR127/8
14:00coAFC Quick 1Wasmeer 1R.W.H.J. Dumont11
11:00coAFC Quick 2sv Achterveld 2R.J. Vorm12
14:00coAFC Quick 3VV De Dreef 2M. Ouallil23
11:00coAFC Quick 4Victoria 234
11:00coAurora 3AFC Quick 5
10:30coKVVA 4AFC Quick 6

woensdag 30 mei 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 10
18:30coAFC Quick JO10-1Kampong JO10-1
Onder 8
18:00coWaterwijk JO8-2AFC Quick JO8-1

donderdag 31 mei 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 11
18:30coVVZA JO11-1AFC Quick JO11-2

zaterdag 2 juni 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
12:30toAFC Quick 51
Onder 14
11:00coSparta Nijkerk JO14-2AFC Quick JO14-3
Onder 12
UITGcoDOVO JO12-4AFC Quick JO12-4
Onder 10
09:00coFC Driebergen JO10-2 AFC Quick JO10-3Leider1A
11:30coVictoria JO10-6 AFC Quick JO10-7

woensdag 6 juni 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 15 (meiden)
19:15coAFC Quick MO15-2Houten MO15-2Leider

zaterdag 9 juni 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 12
11:00coDOVO JO12-4AFC Quick JO12-4

donderdag 14 juni 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
20:00oeAFC Quick JO19-1CJVV JO19-111

zaterdag 16 juni 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 15
10:30oeAFC Quick JO15-1Elinkwijk JO15-11
Onder 12
09:30coLaren 99 JO12-1AFC Quick JO12-2